گردگیر پر شترمرغ

گردگیر پر شترمرغ

از روزی که پرورش شترمرغ در ایران شروع شد هر فردی که به این صنعت ورود کرد ، میدانست که گردگیر پر شترمرغ بسیار با کیفیت خواهد شد.این گردگیر ها یک خاصیت مهم و منحصر به فردی دارند که این محصول را از انواع دیگر آن متمایز می کند ، این خاصیت عبارت است از ضد الکتریسیته بودن پر شترمرغ است و در طول استفاده هیچگاه بار الکتریکی به خود نمی گیرد.این محصول هم در خانه ها و مراکز تجاری اداری مورد مصرف دارد و هم در تمیز کردن مدارهای الکترونیکی کاربرد مناسبی از خود بروز می دهد.

کارگاههای تولید گردگیر پرشترمرغ

اما تولید و فروش گردگیر پر شترمرغ به زمان بیشتری نیاز داشت. هم اکنون کارگاههای متعددی در شهرهای مختلف در حال فعالیت و تولید گردگیر یا همان داستر پر شترمرغ هستند.

فروش و صادرات گردگیر پر شترمرغ

تولیدات این کارگاهها با توجه به کیفیت آنها قیمت های متفاوتی دارند و در بازارهای داخلی بفروش میرسند.

این اواخر مشتریان از کشورهای همسایه نیز خواهان خرید از تولیدکنندگان گردگیر پر شترمرغ ایرانی هستند.با توجه به افزایش نرخ برابری ارز  با ریال ایران امکان مناسبی جهت تولید و فروش محصولات ایجاد شده است .

زیبایی گردگیر پر شترمرغ و مشکلات آن

هم اکنون محور زیبایی های بکار رفته در محصولات استفاده از پرهای شترمرغ بالغ و یا پرهای رنگ شده و همچنین دسته های چوبی یا استیل می باشد. قطعا موارد بسیاری هنوز دور از ذهن مانده است.

در این میان تهیه پر شترمرغ بالغ سخت و پر هزینه است . با گذشت زمان و شروع فصل گرما تهیه آن کم کم ساده تر خواهد شد، اما پس از چند سال در صورت گسترش بیشتر مزارع پرورش شترمرغ امید بیشتر به ارزانی وجود خواهد داشت.

طراحی و گسترش گردگیر پر شترمرغ

در حال حاضر طراحی در تولیدات این محصول ابتدایی است و هنوز ریشه های اصلی جهصت تغیر و تداوم تولید بخوبی شناسایی و هدایت نشده است.در صورت استفاده از ایده های نو طراحی های نوین قدرت بازاریابی محصولات چندین برابر خواهد شد.

2 thoughts on “گردگیر پر شترمرغ

 • اردیبهشت 1, 1398 at 5:41 ب.ظ
  Permalink

  سلام ببخشیدپرشترمرغ برای گردگیردارین

  Reply
  • تیر 2, 1398 at 1:13 ب.ظ
   Permalink

   سلام دوست عزیز ،‌ برای سفارش لطفا تماس بگیرید

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.