مصاحبه با رادیو جوان

مصاحبه با شبکه جوان

مصاحبه با رادیو جوان

در تاریخ 19 شهریور برنامه ای در ارتباط با پرورش شترمرغ به صورت زنده از ساعت 9 الی 10 پخش گردید. که در این برنامه کارشناسان این مجموعه جناب آقای اسکندری و آقای اکبری بطور زنده به سوالات مجری محترم برنامه پاسخگوشدند. در ادامه به بررسی و خلاصه مباحث ” مصاحبه با رادیو جوان ” خواهیم پرداخت با ما همراه باشید :

تفاوت پرورش شترمرغ با ماکیان

در این مصاحبه سوالاتی حول محور تفاوت های پرورش شترمرغ با سایر ماکیان و همچنین اشتراک های غذایی بین شترمرغ و گاو و گوسفند و ماکیان مطرح گردید.

موانع پرورش شترمرغ و اشتغال زایی در ایران

در بخشی از این مصاحبه زنده رادیویی موانع اصلی در گسترش پرورش شتر مرغ در ایران و همچنین ظرفیت های بالقوه موجود در ایران برای گسترش و ایجاد اشتغال پرسش های مهمی بود که مطرح گردید و مسئول سایت پاسخ های مناسب را بیان کردند.طرح این سوال کلیدی برای ایجاد اشتغال در کشور جوانی مثل ایران بسیار با اهمیت و حساس است. ما امیدواریم روزی برسد از تمام ظرفیت های موجود تولیدی در کشور استفاده شود و ایران در عالی ترین رتبه های صادرات مواد غذایی قرار گیرد.ایران این توان بالقوه را دارد.در همین جا اعلام میکنیم ایران یکی از بهترین مکان های پرورش شتر مرغ است و میتواند با یک مدیریت صحیح و حساب شده تمامی محصولات شتر مرغ مورد نیاز اروپا و آسیا را تولید و صادر نماید.قدرت ارز آوری آن به مراتب برتر از نفت است و تداوم آن نیز همیشگی است.

مصاحبه با رادیو جوان در رابطه با پرورش شترمرغ

در این برنامه زنده رادیویی به غیر از مسئول سایت با یکی از کارشناسان با تجربه سایت نیز مصاحبه ای انجام گردید.این بخش از مصاحبه به بررسی رفتارهای شترمرغ و همچنین زمینه گسترش پرورش شترمرغ و ظرفیت گسترش آن اختصاص داشت. در قسمت رفتارهای شترمرغ اشاره ای به ترسو بودن شترمرغ و پر استرس بودن این حیوان گردید.که این نوع رفتارهای شترمرغ باعث سکته و مرگ این موجود در زمان جوجگی میشود.

در ادامه میتوانید به مصاحبه کامل آقای خسرو اسکندری با برنامه رادیو جوان گوش دهید ، همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر فایل صوتی کامل برنامه را در این بخش از آرشیو برنامه های رادیو جوان دانلود کرده و گوش دهید.

 

One thought on “مصاحبه با رادیو جوان

  • مهر 10, 1398 at 9:15 ق.ظ
    Permalink

    متشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار قرار دادین
    بسیار عالی و آموزنده بود

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.