شرکت پر طلایی

شرکت پر طلایی ، تولید کننده دستگاه های جوجه کشی و تجهیزات جانبی

شرکت پر طلایی در سال ۱۳۸۸ با مشارکت جمعی از متخصصان علوم دامپروری تـوسط مـهندس یـاســر افــرابــندپی تشکیل شد. مهندس افرابندپی مـدرک کاردانی از دانشگاه جهاد کشاورزی تهران و کـارشـناسی خود را در رشته پـرورش طیور از دانشـگاه مجتمع آموزش جهادکشاورزی استان مـازندران اخذ نمودند.  گروه  با نیل به پیشرفت صنعت طیور  کشور و کشورهای همسایه پا به این عرصه گذاشته و بخاطر علاقه و متخصص بودن در رشته پـرورش طیور محصولات تولیدی را با جدیدترین متد دنیا روانه بازار هدف می کند.

گروه علمی ما متشکل از اساتید و دانشجویان متخصص در زمینه پرورش طیور بوده که با تالیف و ترجمه مقالات معتبر در زمینه انواع طیور وهمکاری با دانشجویان فوق لیسانس و دکتری در تولید پایان نامه ها و پروپوزال های تخصصی مرتبط با بلدرچین و سایر پرندگان به تولید دانش دراین صنعت می پردازد .

محصولات شرکت پر طلایی

با توجه به گسترش تولید بلدرچین در ایران نیاز به استفاده از دستاوردهای روز علمی دنیا در زمینه پرورش ضروری بنظر می رسد. محصولات ما در زمینه تولید محصولات طیور در کنار دیگر رقبا در این صنعت مشغول به فعالیت می باشد. در این راستا گروه علمی پـرطلایی جهت کـارآفرینی و تامین نیازهای علمی و فنی تولید کنندگان و پل ارتباطی با مشتریان محترم برقرار می کند.

دستاوردها

امروزه بنا بر شواهد و نظرات مشتریان، پــرطلایی ( دی کیو شاپ ) موفق ترین در تولید دستگاه های جوجه کشی پرندگان در سایز های مختلف می باشد. جوجه درآوری بالا بخصوص جوجه درآوری غاز و قرقاول، مصرف کم انرژی، مقاومت دستگاه جوجه کشی در برابر نوسانات، خدمات پس ازفروش گسترده و قوی در کشور و کشورهای هم جوار، رعایت اصول طراحی صنعتی در تولید دستگاه های جوجه کشی و از همه مهم تر کیفیت جوجه خروجی از دستگاه جوجه کشی می باشد.

ما با افتخار اعلام می نماییم با تکیه بر مشاوره و راهنمایی کارشناسان متخصص خود در زمینه تولیدات طیور گام مثبتی برای کارآفرینی و تغذیه سالم اقشار مردم جامعه برداشته ایم.

محصولات دی کیو شاپ ائم از دستگاه جوجه کشی ، قفس بلدرچین و دستگاه پرکن اتوماتیک می باشد که دارای گارانتی طلایی شرکتی می باشد . دستگاه های تولیدی این شرکت به سه نوع کلی خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند. در ادامه به بررسی قیمت انواع دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ پرداخته ایم.

دستگاه جوجه کشی خانگی

دستگاه جوجه کشی خانگی

دستگاه های جوجه کشی خانگی با ظرفیت های ۱۰ عددی مرغ ، ۳۰ عددی مرغ، ۴۲ عددی، 48 عددی مرغ ، ۸۴ عددی مرغ، 96 عددی مرغ ، ۱۲۶عددی مرغ، ۲۱۰ عددی مرغ تولید می شود.

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی

دستگاه جوجه کشی خانگی

فروش دستگاه های جوجه کشی نیمه صنعتی ( مزرعه ) با ظرفیت های ۴۲۰ عددی مرغ، ۵۸۸ عددی مرغ بصورت فول دیجیتال به بازار عرضه می شود.

برای جوجه کشی غاز که یک شغل پر سود می باشد . معمولا مشتریان دستگاه جوجه کشی 588 عددی را انتخاب و جوجه کشی می نمایند. این دستگاه بدلیل استقبال خوب مشتریان یکی از پرفروش ترین سایزها برای جوجه کشی غاز می باشد.

دستگاه جوجه کشی صنعتی

دستگاه جوجه کشی صنعتی شرکت پر طلایی

دستگاه های جوجه کشی 924 عددی و 1850 عددی جز دستگاه های پرتابل و هوشمند و فول دیجیتال می باشد که بدلیل دارا بودن از سیستم کنترل PLC – PID که قابلیت کالیبراسیون دما و رطوبت را دارا می باشد . با این تکنولوژی خطای احتمالی دما و رطوبت را به کمترین حد ممکن می رساند و کاربر با کالیبراسیون به بالاترین جوجه درآوری ممکن دست پیدا می کند.

آموزش تخصصی جوجه کشی و پرورش توسط گروه فنی دی کیو شاپ

دی کیو شاپ برای علاقمندان به کسب و کار و سودآوری مشاوره رایگان ارائه می نماید تا گامی مثبت در این راه بردارد. همچنین وبسایت و اپلیکیشن تخصصی دی کیو شاپ اطلاعات جامع و کامل تخصصی جوجه کشی و پرورش را در اختیار کاربران محترم قرار داده است.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع دستگاه جوجه کشی به وبسایت دی کیو شاپ www.dq1.ir مراجعه نمایید.

تلفن تماس دی کیو شاپ : 011-42262056 | 011- 42258768 | 09369679411

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.