” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما “

" شروع پرورش شترمرغ " و " دریافت خدمات ما "
” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما “
۴.۲- ۵

شروع پرورش شترمرغ

با توجه به تماسهای مکرر کاربران گرامی پیرامون ” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما ” نکات مهمی به صورت خلاصه در این مقاله ارائه میگردد. امیدواریم در امر آشنائی و تصمیم گیری کاربران جهت ” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما ” مفید باشد.

شروع پرورش شترمرغ

شروع پرورش شترمرغ برای افراد کم تجربه ویا بی تجربه بهترین راه پرواربندی شترمرغ از سه ماهگی است . برای این منظور موارد زیر در ابتدا ضروری بوده و به این شرح میباشد:

  • حداقل ۳ هزار متر زمین که باید مسطح سازی شده باشد. و سپس نسبت به قطعه بندی زمین اقدام شود.در قطعه بندی باید مسیرهای دسترسی و خروجی حیوانات پیش بینی شده و همچنین محل دانخوری و آبخوری حیوانات مشخص شوند.
  • برای تهیه آب شرب حیوانات از قبل برنامه ریزی شده باشد تا در این مورد به مشکل برخورد نکنید. اگر قرار است آب با تانکر به مزرعه انتقال یابد محلی برای ذخیره سازی آن تهیه شود.
  • سرمایه ای بالغ بر ۱۸۰ تا ۲۱۰ میلیون تومان که طی مدت ۶ ماه به کار تزریق خواهد شد باید مهیا گردد. لازم به توضیح است با توجه به نوع زمین در ابتدا میزان هزینه های انجام شده متغیر خواهد بود.

دریافت خدمات ما

برای تکمیل موارد مهم ” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما ” سرفصلهای ” شروع پرورش شترمرغ ” ارائه شد و حال سر فصلهای ” دریافت خدمات ما ” به اطلاع میرسد:

مشاوره در کلیه مراحل اعم از طراحی و یا اجرائی به شرح زیر:

  • ارائه طرح جهت زمین مورد نظر شما
  • مشاوره در اجرای طرح برای کلیه مراحل اعم از احداث – راه اندازی – آماده سازی زمین – قطعه بندی – مسطح سازی زمین – بهره برداری – خرید جوجه و خوراک – پرورش جوجه شترمرغ – فروش شترمرغ پرواری .

نکته مهم بازدید از مزرعه پرورش شترمرغ

با توجه به درخواست های مکرر کاربران گرامی جهت بازدید از مزرعه پرورش شترمرغ لازم به توضیح است این امر فقط پس از انعقاد قرارداد مشاوره و یا همکاری با ما امکان پذیر خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *