” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما “

" شروع پرورش شترمرغ " و " دریافت خدمات ما "
” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما “
4- 10

شروع پرورش شترمرغ

با توجه به تماسهای مکرر کاربران گرامی پیرامون ” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما ” نکات مهمی به صورت خلاصه در این مقاله ارائه میگردد. امیدواریم در امر آشنائی و تصمیم گیری کاربران جهت ” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما ” مفید باشد.

شروع پرورش شترمرغ

شروع پرورش شترمرغ برای افراد کم تجربه ویا بی تجربه بهترین راه پرواربندی شترمرغ از سه ماهگی است . برای این منظور موارد زیر در ابتدا ضروری بوده و به این شرح میباشد:

 • حداقل 3 هزار متر زمین که باید مسطح سازی شده باشد. و سپس نسبت به قطعه بندی زمین اقدام شود.در قطعه بندی باید مسیرهای دسترسی و خروجی حیوانات پیش بینی شده و همچنین محل دانخوری و آبخوری حیوانات مشخص شوند.
 • برای تهیه آب شرب حیوانات از قبل برنامه ریزی شده باشد تا در این مورد به مشکل برخورد نکنید. اگر قرار است آب با تانکر به مزرعه انتقال یابد محلی برای ذخیره سازی آن تهیه شود.
 • سرمایه ای بالغ بر 180 تا 210 میلیون تومان که طی مدت 6 ماه به کار تزریق خواهد شد باید مهیا گردد. لازم به توضیح است با توجه به نوع زمین در ابتدا میزان هزینه های انجام شده متغیر خواهد بود.

دریافت خدمات ما

برای تکمیل موارد مهم ” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما ” سرفصلهای ” شروع پرورش شترمرغ ” ارائه شد و حال سر فصلهای ” دریافت خدمات ما ” به اطلاع میرسد:

مشاوره در کلیه مراحل اعم از طراحی و یا اجرائی به شرح زیر:

 • ارائه طرح جهت زمین مورد نظر شما
 • مشاوره در اجرای طرح برای کلیه مراحل اعم از احداث – راه اندازی – آماده سازی زمین – قطعه بندی – مسطح سازی زمین – بهره برداری – خرید جوجه و خوراک – پرورش جوجه شترمرغ – فروش شترمرغ پرواری .

نکته مهم بازدید از مزرعه پرورش شترمرغ

با توجه به درخواست های مکرر کاربران گرامی جهت بازدید از مزرعه پرورش شترمرغ لازم به توضیح است این امر فقط پس از انعقاد قرارداد مشاوره و یا همکاری با ما امکان پذیر خواهد بود.

 

4 thoughts on “” شروع پرورش شترمرغ ” و ” دریافت خدمات ما “

 • June 7, 2018 at 10:03 am
  Permalink

  سلام.من و دوستم میخواهیم کارپرورش شترمرغ راشروع کنیم. هزینه کارشناسی و بازدیدازمحل مزرعه ما و همچنین مشاوره به ما چقدر هست؟ باتشکر

  Reply
 • October 10, 2018 at 6:36 am
  Permalink

  برای شروع بکار پرورش شترمرغ پرواری در استان چهارمحالو بختیاری بخش دواب صمصامی نیاز به مشاوره دارم

  Reply
 • October 23, 2018 at 5:53 pm
  Permalink

  با عرض سلام ، میتوانید پس از مطالعه مقالات و کسب اطلاعات لازم ، با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید.

  Reply
 • October 23, 2018 at 5:54 pm
  Permalink

  با سلام ، وقت بخیر
  با مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمائید
  موفق باشید

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *