رفع ترک پا با روغن شترمرغ

احتمالا شما نیز تجربه ای در مورد ترک پا دارید یا دیده اید،سوزش و درد در محل ترک پا بسیار رنج آور و آزار دهنده است . افراد مبتلا به این درد برای فرار از این درد لحظه شماری می کنند.برای رفع ترک پا با روغن شترمرغ اول در مورد دلایل ایجاد ترک پا نکاتی را بررسی خواهیم کرد.

علت ترک پا

ترک پا بیشتر به دلیل زیاد راه رفتن روی فرش و یا موکت و یا یک جای خشک و غبار آلود ایجاد می گردد. در برخی موارد وزن بالا ، پوشیدن کفش های پاشته بلند نیز از دلایل ایجاد آن میباشند.وهمچنین عوامل ارثی در این مورد میتواند دخیل باشد.

اگر بتوانیم به تنفس کف پای خود کمک کنیم و بار اضافه به پای خود تحمیل نکنیم میتوان از ایجاد ترک در کف پا تا حد زیادی جلوگیری کرد.

روش رفع ترک پا

استفاده از سنگ پا و سپس مالش روغن شترمرغ بهترین روش برای رفع ترک پا میباشد.آب ولرمی که در آن نمک ریخته اید را آماده کنید و پای ترک خورده را ده دقیقه در آن قرار دهید،سپس سنگ پا را روی ترک پا به آرامی با اندکی فشار به صورت یک دایره بکشید . چند دقیقه این کار را ادامه دهید، پس از آن پا را شسته و خشک کنید.
در مرحله بعدی روغن شترمرغ کافی روی ترک ریخته و دقایقی ماساژ دهید.این عمل را در روز حداقل دو بار تکرار کنید تا سریعتر ترک پا رفع شود.دقت کنید یک مورد حتما پیش از خواب انجام دهید ، چرب بودن پا در زمان خواب به بهبودی ترک پا کمک شایانی خواهد کرد.

نکته کلیدی رفع ترک پا

البته یک نکته که دقت به آن میتواند سرعت بیشتری به رفع ترک پا با روغن شترمرغ کند این است که از روغن قلم شترمرغ استفاده شود.این روغن کمیاب و پرهزینه است ولی بسیار سریعتر ترک پا را مرتفع خواهد کرد.

One thought on “رفع ترک پا با روغن شترمرغ

  • دی 28, 1396 at 2:24 ب.ظ
    Permalink

    بسیار جالب و مفید بود. پیروز و سربلند باشید

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.