راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی مناسب : خرید دستگاه جوجه کشی یکی از مهم ترین تصمیماتی است که در راستای راه اندازی یک مزرعه پرورش شترمرغ میگیریم. خرید یک دستگاه مطمئن و با کیفیت می تواند نقش بسیار مهمی در سود کسب و کار ما داشته باشد. برای این منظور باید اطلاعاتی تخصصی در رابطه با ساختار دستگاه ها و برندهای معتبر داشته باشیم.

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی مرغوب

امروزه شرکت های بسیاری در ایران اقدام به تولید دستگاه های جوجه کشی می کنند. در دهه ی گذشته صنعت تولید تجهیزات پرورش طیور به این شکل نبود و ما برای راه اندازی اولین مزرعه ی پرورش شترمرغ مجبور به خرید دستگاه انکوبی از کانادا شدیم. اما خرید دستگاه های خارجی در این شرایط اقتصادی دیگر مقرون به صرفه و منطقی نیست.

هرچند که کیفیت دستگاه های خارجی مرغوب باشند اما در صورت بروز اختلال و نیاز به قطعه و لوازم یدکی ، به مشکل خواهیم خورد. دستگاه های جوجه کشی ایرانی در حال حاضر از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند اما باید از کیفیت خدمات پس از فروش و تامین قطعه توسط تولید کننده اطمینان حاصل کرد.

ساختار ماشین جوجه کشی

ماشین های جوجه کشی تنها شرایط دوره ی جوجه کشی را شبیه سازی کرده و ساختار پیچیده ای ندارند. اما با این وجود تداوم عملکرد آنها و عدم نقص فنی بسیار مهم است. چراکه در صورت بروز مشکلات فنی در دستگاه ، نطفه ها در معرض خطر قرار خواهند گرفت و ما متضرر خواهیم شد.

دستگاه های جوجه کشی امروزه قابلیت تنظیم دما،‌ تنظیم رطوبت (برخی از دستگاه ها دارای رطوبت ساز خارجی هستند) سیستم کنترلر هوشمند می باشند. همچنین برخی از دستگاه ها دارای قابلیت اتصال به گوشی موبایل را به شما می دهد که کنترل و مدیریت دستگاه را برای شما آسان تر می کند.

پیشنهاد ما

شرکت پر طلایی که با نام دی کیو شاپ فعالیت خود را در اینترنت انجام می دهد، در همایش داتیکس تابستان ۹۸ به عنوان برترین عرضه کننده دستگاه های جوجه کشی معرفی شد. (لینک خبر همایش داتیکس در ایسنا ) این مجموعه با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش تجهیزات پرورش طیور در ایران و با ارائه خدمات پس از فروش پاسخگو و مسئول به مشتریان موفق شده است تا رضایت بسیاری از فعالان این صنعت را در سالهای متوالی جلب نماید. برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات می توانید به سایت دی کیو شاپ مراجعه کنید.

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.