دستگاه جوجه کشی شترمرغ

دستگاه جوجه کشی

دی کیو شاپ تولید کننده و عرضه کننده انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی و تجهیزات پرورش طیور و ماکیان، آماده فروش و ارسال محصولات به ایران و سایر کشورها میباشد. دستگاه جوجه کشی این شرکت با قابلیت اتصال به مودم جی اس ام و کنترل از طریق اپلیکیشن موبایل ، دستگاه جوجه آوری شترمرغ ، ماشین جوجه آوری مرغ ، مناسب برای جوجه آوری بلدرچین ، جوجه آوری کبک ، جوجه آوری غاز ، جوجه آوری قناری و تمامی پرندگان می باشد.

فروش دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی تمام اتوماتیک با ظرفیت های ۱۰ عددی مرغ ، ۳۰ عددی مرغ، ۴۲ عددی، ۸۴ عددی مرغ، ۱۲۶عددی مرغ، ۲۱۰ عددی مرغ، ۴۲۰ عددی مرغ، ۵۸۸ عددی مرغ ، ۹۲۴ عددی مرغ ، ۱۸۵۰ عددی مرغ و دستگـاه های صنعتی ۱۵ هزار عددی مرغ و ظرفیت های بالاتر …

فروش دستگاه های جوجه کشی در سراسر ایران

وب سایت شرکت پر طلایی ( دی کیو شاپ ) به عنوان نماینده و عاملیت فروش دستگاه های جوجه کشی در سراسر ایران این امکان را برای فعالان صنف پرورش طیور فراهم کرده است تا تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش بدهند. این مجموعه تمامی سفارشات را به سراسر کشور درب منزل خریدار ارسال می نماید.

خرید ماشین جوجه کشی دی کیو شاپ

یکی از بهترین شیوه های جوجه کشی و بالاترین بازدهی و رسیدن به صرفه ی اقتصادی پسندیده به کارگیری دستگاه جوجه آوری می باشد . دستگاه جوجه کشی بایستی به نحوی ساخته شود که تمام بیچارگی های تخم مرغ را الی لحظه ی به عمل آوری و تبدیل به جوجه شدن را مهار و محافظت کند . نحوه ی پیشه کرد و  مهندسی همگی دستگاه های جوجه آوری مثل هم می باشد . تمام آنها دارای محفظه ای می باشند که در آن همگی شرایط همچون دما، تنظیم سطح رطوبت، سیستم تهویه مناسب و سیستم حرارتی و برودتی قابل تنظیم و نیز چرخش تخم مرغ به صورت زمان بندی و حساب شده برای آن به طور کامل رعایت و اعمال شده باشد .

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک

برای تامین نیازهای هر واحد تولیدی و صنعتی جوجه کشی، خواه حقیر و یا کبیر بزرگترین و اصلی ترین احتیاج داشتن دستگاه جوجه آوری خودکار می باشد . چرا که برای درامد زایی و ورود به چرخه ی تولید و دنیای بازار رقابتی این گونه محصولات احتیاج است که از تخم ها به فرآوری جوجه برسیم . و بیچارگی به این فرآورده کلیدی را در یکتا صنعتی خودمان تامین و تعبيه نماییم الی بتوان به آن، عنوان یک چرخه ی کامل و قابل بهره برداری را عدل .

داشتن دستگاه های جوجه آوری ان هم به صورت خودکار بدون دخالت دست مهمترین خواسته واحد های اینچنینی است .
چرا که جابجایی و چرخش تخم ها و یا تنظیم دما و رطوبت به صورت دستی و غیر خودکار درصد تلفات و خطای بالا و گاها جبران ناپذیری را برای واحد ها به به اتفاق دارد . دستگاه های اتوماتیک جوجه کشی دارای گونه ها سایز ها و بها ها میباشد که برحسب شمار تخم ها و سایز و سایر ریز امکانات سایر دسته بندی میشوند .
ولی فصل مشترک تمامی این دستگاه ها شیوه کارکرد و شیوه کارکرد آنان است که در تمامی یکسان است

دستگاه های دی کیو شاپ

همان رفتار نشستن مرغ کرچ بر روی تخم هایش که سبب وجود فرایند جوجه می شود را امروز با دستگاه جوجه کشی مصنوعی عمل اوری میکنند . در این شیوه عملیات جوجه آوری به چهره خودکار و کنترل شده خواهد بود . در شیوه جوجه کشی مصنوعی چندین فاکتور بررسی و مهار میشود تا نتیجه ی حاصله با بالاترین بازدهی برای کارگاه های های صنعتی باشد که متعلق به پارامتر ها می نا به مهار تهویه، مهار و تنظیم دما به صورت دیجیتالی و مهار نم با رطوبت سنج های نصب شده به صورت خودکار مهار و بررسی میشود .

نبود و عدم تنظیم ریزبین هرکدام ازاین فاکتورها میتواند سبب خسارت و تلفات در تخم های مربوطه شود اپراتور دستگاه بایستی تمام مهارهای لازم رابرای ایجاد شرایط ایده ال و رسیدن به کم و بیش ترین حالت برای تخم تا رسیدن آنها به جوجه محاسبه و ارزیابی دقیق نماید . در همگی ایام حضور تخم ها در دستگاه مربوط جوجه کشی بایستی هر نوع تغییر شرایط با کنترل و تایید متخصص مربوط به جوجه آوری  انجام شود لغایت نتیجه ی آن بعد از دوره خوشنودی و حاصل حداکثری را برای سرمایه گذاران و مدیران واحد های صنعتی جوجه کشی به تعقیب داشته باشد.

فرایند جوجه کشی

فرایند جوجه کشی در پرندگان مختلف اندکی متفاوت است. برای مرغ ها تبدیل تخم نطفه دار به جوجه ۲۱ روز زمان می برد که این فرایند امروزه به صورت مصنوعی توسط ماشین های جوجه کشی خانگی یا صنعتی شبیه سازی می شوند.  شما برای جوجه کشی پرندگان مختلف باید طول دوره جوجه کشی، دما و رطوبت مناسب را بدانید و دستگاه را مطابق با شرایط ایده آل تنظیم نمایید.

فرایند جوجه کشی

سفارش و خرید ماشین انکوباتور

مهمترین دغدغه برای کار افرینان واحد های صنعتی سفارش و خرید ماشین جوجه آوری می باشد . یک یکتا جوجه کشی مهمترین و اصلی ترین بخش همان فرایند تبدیل تخم ها به جوجه می باشد . برای این منظور دراین تقسیم شما رابا بزرگترین یکتا صنعتی تولید و پخش دستگاه های جوجه آوری دی کیو شاپ آشنا قبلا آشنا خواهیم کرد. این مجموعه از سال 1388 با همکاری و با پیشینه در این مقوله ساختن و راه اندازی شد و هم الان انواع دستگاه های جوجه کشی را از آنگونه خانگی، صنعتی، نصف خودکار و دستگاه جوجه آوری خودکار را با بالاترین کیفیت در اختیار صاحبان واحد های صنعتی پیمان میدهد، با توجه به نوع و شمار تخم ها درهر دوره به انواع تقسیم بندی و روانه بازار می شوند

دی کیو شاپ

One thought on “دستگاه جوجه کشی شترمرغ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *