تسکین درد با روغن شترمرغ

تسکین درد با روغن شترمرغ اثربخش بوده و میتوان درد را با استفاده از مالش روغن بهبود بخشید.

اسپاسم های عضلانی هم بطرز شگفت آوری با مالش روغن شترمرغ بهبودی حاصل میکنند.

دردهای قدیمی و یا دردهای بر اثر کهولت سن یا دیر به بهبودی میرسند یا قابلیت بهبودی را ندارند ، و استفاده از روغن شترمرغ فقط برای تسکین درد مناسب خواهد بود .

استفاده از روغن شترمرغ در دردهای میگرنی و امثالهم هیچ اثر بخشی نداشته و مورد مصرف در این گونه دردها ندارد.

اسپاسم های عضلانی

اسپاسم عضلانی یا گرفتگی عضلات با مصرف و مالش این روغن خیلی خوب قابل رفع بوده ، و فقط باید شیوه مناسب را در استفاده از این روغن را بکار برد.

مالش روزانه حداقل سه بار و شستشوی با آب و صابون پیش از مالش روغن را حتما باید رعایت کرد. و همچنین تکرار بیشتر دفعات مالش روغن به بهبودی هر چه سریعتر اسپاسم های عضلانی کمک میکند.

ضربه خوردگی

این نوع از درد که ناشی از برخورد با اجسام و…. بوجود میاید نیز میتواند با مالش روغن شترمرغ بهبودی پیدا کند.اگر این درد در قسمت عضلانی باشد سریعتر تسکین یافته و بهبودی پیدا میکند، و اگر درد در قسمت استخوان باشد زمان بیشتری را برای بهبودی نیاز خواهد داشت.

به هر حال استفاده از روغن شترمرغ در این نوع موارد توصیه میشود و سرعت اثر آن با توجه به شدت درد ، وضعیت عمومی شخص ، دفعات استفاده از روغن، کیفیت روغن نوساناتی را خواهد داشت.

آرتروز

دردهای آرتروزی بسیار سخت رو به بهبودی میروند اما غیر ممکن نیست.تسکین دردهای آرتروزی با روغن شترمرغ با اندکی فاصله زمانی اتفاق خواهد افتاد و باید در تداوم استفاده از آن همت کرده و فاصله دفعات مالش روغن را تا جای ممکن کاهش داد.

نحوه استفاده از روغن شترمرغ

قبل از هر چیز کیفیت روغن شترمرغ باید مورد توجه قرار گیرد و خالص بودن آن بهتر است.ضمنا اگر امکان تهیه روغن قلم شتر مرغ وجود دارد بهتر است از این نوع روغن استفاده شود.هر چند گران و پر هزینه است ولی بسیار در بهبودی سریع ماثر خواهد بود.

شستشوی با آب و صابون که انجام شد میتوان به میزان لازم روغن شترمرغ را برای چند دقیقه کوتاه مالش داد.

هر چقدر دفعات استفاده از روغن را بیشتر کنید حتما سرعت بهبودی بیشتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.